equalizer.gif (240Ã?320)
         
 Zafer Sezer (Almanya Raisbah) ,   Biricik 34 yıllık eşim aysun hanım ve cocuklarim bacanagim baldizim için ibrahim tatlıses den akdeniz akşamları çalarmisiniz tesekkurler...    |           Kadri (Bandırma) ,   Cengiz Kurtoğlu buyumen bebeksin sarkisin istiyorum...    |           Mehdi bazergan (Iran) ,   Selam ve saygılar irandan Bu gece yine efkar dolu kafay'la sizi dinliyorum Mahmut taşdan insanlıktan çikmışım eserini çalarmısınız? Garip hayatıma gelsin sadece Damara devam...    |         
 
 
 

'Kızı o Kadar Okuttun da Şarkıcı mı Yaptın' Dediler

 

Ceylan...!

Ceylan 35’inci sanat yılında beklenmeyen bir işe imza attı ve “Sesinin bu kadar güzel olduğunu ben bile bilmiyordum” dediği kızı Melodi ile düet yaptı. Yıllardır hem şarkıları hem de zamana meydan okuyan görüntüsüyle kendinden söz ettiren Ceylan’la buluştum, müzikten “bitmeyen hasret”e, İstanbul’dan kaçış planlarından “nöbetçi halay başı”lığa her şeyi konuştum.

 35’inci sanat yılınızda sürpriz bir projeye imza attınız. Kızınız Melodi ile hazırladığınız şarkı çok ses getirdi. Önce onun için bir hayırlı olsun diyeyim size.

- Çok teşekkür ederim. Beğendiniz mi?

 Çok...

- Plansız programsız bir işti aslında, kendi aramızda eğlenirken çıktı.

 Teklif sizden gitmedi mi yani?

- Hayır, hiç ilgisi yok. Ben Melodi’nin sesinin bu kadar güzel olduğunu bile bilmiyordum ki.

 Birlikte şarkı söylemez miydiniz?

- Hem de hiç... Yanımda şarkı söylemezdi. İlk kez bu yaz geldiğinde sesini duydum aslına bakarsanız. Evde otururken bir şarkı okudu, kalakaldım. “Hadi bunu videoya çekelim” dedim sonra, telefon kamerasıyla çekip Instagram’a attım. İnanılmaz beğenildi, çok güzel tepkiler geldi.

 Bu zamana kadar neden keşfedemediniz sesini, ben onu anlamadım...

- Benden çekindiği için yanımda şarkı söylemiyormuş meğer. Aslında benimle bir anısı olmasını, birlikte bir şarkı okumayı istiyormuş da cesaret edemiyormuş söylemeye. Evde yaptığımız o kayıttan sonra fark ettim durumu.

 
Tarih       : 31 Mayıs 2019
 
 

SOHBETİ TAM EKRAN YAP - MOBIL GÖRÜNÜME GEÇ

 rt.png (35×20) RadyoSitesiKur                                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                      DJ İstek Paneli Girişi