equalizer.gif (240Ã?320)
         
 Zafer Sezer (Almanya Raisbah) ,   Biricik 34 yıllık eşim aysun hanım ve cocuklarim bacanagim baldizim için ibrahim tatlıses den akdeniz akşamları çalarmisiniz tesekkurler...    |           Kadri (Bandırma) ,   Cengiz Kurtoğlu buyumen bebeksin sarkisin istiyorum...    |           Mehdi bazergan (Iran) ,   Selam ve saygılar irandan Bu gece yine efkar dolu kafay'la sizi dinliyorum Mahmut taşdan insanlıktan çikmışım eserini çalarmısınız? Garip hayatıma gelsin sadece Damara devam...    |         
 
 
 

Hakan TAŞIYAN Biyografisi


Hakan Taşıyan kimdirHakan Taşıyan1973 yılında Ankara‘da bir gecekonduda doğmuştur. On üç kardeştirler. Babası Derviş Taşıyan doğulu, annesi Trabzonludur. Müzisyen olan babası geçimlerini sağlamak için meyhanelerde veya düğün salonlarında çaldığı klarneti ile çocuklarının nafakasını çıkarmaya çalışırdı. Çocukluğunda Saz çalmaya merak saldı. Babası ile düğünlere meyhanelere işe gitmeye başladı.

Küçük yaşlardan itibaren müzik ile geçen hayat mücadelesi devam etti. Askerliğini yaparken söyle ve komutanları tarafından çok sevildi ve komutanlarının desteği ile ilk kaseti “Hesabım Bitmedi” 1996 yılında çıktı. İstanbul‘da ki Unkapanı “İMÇ” çarşısındaki yapımcılar Hakan Taşıyan‘ın çok sevdiği sanatçı olan Müslüm Gürses‘ i taklit ettiğine inandıkları için ilgilenmediler. Sonunda İstanbul‘da aradığını bulamayan Hakan Taşıyan Ankara‘ da Sıla Müzik tarafından ilk kasedini çıkardı. Tanınmaya başladı.
< p>
1997 yılında ikinci kasedi olan “Sensiz İki Gün” çıktığında çok tutuldu. Müslüm Gürses‘ i taklit ediyor diye eleştiriler aldı.

Hayranları, konserlerinde kendilerinden geçip taşkınlık çıkarıyor; hatta kendilerini jiletleyerek konseri kana buluyorlar.

‘‘Gözünü Seveyim” adlı albümüyle arabesk dünyasında fırtınalar estiren Hakan Taşıyan, bu gelişmelerden hiç de memnun değil. Konserlerinde kendilerini jiletleyen hayranlarına dostluk ve kardeşlik mesajları yolluyor:

1998 yılında “Hesabım Bitmedi” adlı dizide 1996 Türkiye ikinci güzeli Hilal AslangirayEbru Destan ile birlikte rol aldı.

2001 yılında “Güz Gülleri” adlı dizide Murat SoydanErdinç AkbaşÖzlem SavaşMesut AkustaFatma BelgenNilgün Belgün ile birlikte oynadı, Kemal karakterini canlandırdı.

Albümleri :
1996 – Hesabım Bitmedi 
1997 – Sensiz İki Gün 
1998 – Gözünü Seveyim 
1999 – A Canım Kıymetini Bilemedim 
2000 – Güz Gülleri 
2002 – Mor Hicranlar 
2003 – Hakan Taşıyan 
2004 – Türkülerle 
2005 – Mutluluk Yağmuru 
2007 – Ya Sen Ya Hiç 
2012 – Gitme Gülüm

Filmleri ve Dizileri : 
2001 – Güz Gülleri (Kemal)(TV Dizisi) 
1998 – Hesabım Bitmedi (Hakan) (TV Dizisi)

Müzik ekibi :
2006 – Acı Hayat (TV Dizisi) 2. Sezon (Vokal)

 

SOHBETİ TAM EKRAN YAP - MOBIL GÖRÜNÜME GEÇ

 rt.png (35×20) RadyoSitesiKur                                     Tüm Hakları Saklıdır | All Rights Reserved | Copyright © 2019                                      DJ İstek Paneli Girişi